KURS NA SĘDZIEGO STRZELECTWA SPORTOWEGO

 

KURS NA SĘDZIEGO STRZELECTWA SPORTOWEGO

I kurs doskonalący dla sędziów

            Lubuski Związek Strzelectwa Sportowego organizuje kurs na sędziego strzelectwa sportowego, który się odbędzie 12lutego (sobota) 2022 roku. Kurs jest jednodniowy i odbędzie się na sali wykładowej nr 6 w siedzibie „Gwardii” Zielona Góra, przy ulicy Strzeleckiej 22.       

            W pierwszej kolejności odbędzie się kurs doskonalący dla sędziów, chcących przedłużyć licencje na lata 2023- 2025. Początek zajęć o godz. 9.30. Koszt uczestnictwa 20 złotych, płatne gotówką przed zajęciami. Uczestnicy kursu doskonalącego dodatkowo płacą za licencję sędziowską, 40 złotych sędziowie III i II klasy, a 50 złotych sędziowie klasy I i Państwowej.

            Właściwy kurs dla kandydatów na sędziego strzelectwa rozpocznie się o godz. 10.45 i potrwa, przypuszczalnie do godz. 17.00.                           

            Kurs poprowadzi znakomity sędzia międzynarodowy Andrzej Pruchnicki. Odpłatność za kurs 100 złotych i 50 złotych za licencję strzelecką. Proszę mieć przygotowaną gotówkę. Licencję sędziowską otrzymacie na lata 2022 – 2025.

            W kursie mogą uczestniczyć wszyscy chętni, którzy mają ukończone 18 lat, lub osiągną pełnoletność w 2022 roku.

            Zapisy na kurs przyjmuje Jerzy Zarzycki do 5 lutego 2022.  Proszę wysyłać zgłoszenie SMS na nr 605053234. Nie wysyłam potwierdzeń zgłoszenia. Jeżeli zainteresowanie kursem będzie zbyt małe, to się nie odbędzie.

            Gdyby kurs został odwołany, to informacja ukaże się na stronie Gwardii Zielona Góra i Lubuskiego Związku Strzelectwa Sportowego.

 

Opracował:  Jerzy Zarzycki