OCHRONY-DETEKTYWA-PROWADZACY-STRZELANIA

Kursy i szkolenia dla agencji ochrony i pracowników indywidualnych ochrony, oraz kursy strzeleckie w Gwardii Zielona Góra:

Istnieje bardzo duże rynkowe zapotrzebowanie na specjalistów z branży ochroniarskiej co bezpośrednio ułatwi pracownikom utrzymać zatrudnienie do czasu osiągnięcia wieku emerytalnego. Nowy zawód pozwala wykonywać pracę w formach elastycznych np. na niepełny etat, zarówno w nocy jaki i w ciągu dnia.

Część wykładów kursu kwalifikowanego pracownika ochrony, jest realizowany w systemie online.
kurs kwalifikowanego pracownika ochrony
WYBIERZ KURS:
NAZWA KURSU ROZPOCZĘCIE KOSZT

14.09.2024
2700 zł
10 - 12.05.2024
550 zł

PROWADZĄCY STRZELANIA

trwa nabór 500 zł (w tym 100 zł legitymacja)

DETEKTYWA

trwa nabór
1000 zł

INSTRUKTOR STRZELECTWA

09.03.2024
3000zł

PRAWO JAZDY kat.B


Ośrodek Szkoleniowy ZIELONOGÓRSKIEGO KLUBU SPORTOWEGO "GWARDIA" Zielona Góra jest instytucją szkolącą, posiadającą formę organizacyjno – prawną: stowarzyszenie sportowe - organizacja pożytku publicznego
i wolontariatu.

Zapisy przyjmowane są w Zielonogórskim Klubie Sportowym Gwardia,
drogą elektroniczną lub telefonicznie:


kontakt w sprawie szkoleń:
dyr Krystyna, Barbara Milej
kom. 605 341 236

tel. 68 324 74 60 lub 68 325 50 57

e-mail: gwardiazg@o2.pl

Czym dysponujemy?

strzelnica Zielona Góra

Zajęcia na strzelnicy bojowej 25m.


Praktyczna nauka strzelania odbywa się przy użyciu wszelkich rodzajów broni: strzelby gładkolufowej, pistoletu maszynowego i broni krótkiej. Prowadzona jest na atestowanej strzelnicy, spełniającej wszystkie wymagania w zakresie bezpieczeństwa, pod okiem doświadczonego instruktora, przygotowującego również kadrę policyjną, z uprawnieniami państwowymi. Zajęcia praktyczne prowadzi kadra o wysokich kwalifikacjach merytorycznych i zawodowych. Stanowią ją doświadczeni oficerowie policji, prawnicy, absolwenci Akademii Wychowania Fizycznego, instruktorzy strzelania z uprawnieniami państwowymi w tym zakresie.

ZKS „Gwardia” Zielona Góra dysponuje 4 salami wykładowymi mieszczącymi się w budynkach przy ul. Strzeleckiej 22 w Zielonej Górze, wyposażonymi w pomoce dydaktyczne i tablice poglądowe oraz sprzęt audiowizualny.


Ośrodek szkolenia dysponuje także salą gimnastyczną dostosowaną do specyficznych wymagań prowadzenia zajęć samoobrony i technik interwencyjnych. Słuchacze mogą korzystać z księgozbioru, zawierającego pozycje z zakresu ochrony osób i mienia, prawa, kryminologii, kryminalistyki, konwojowania, samoobrony i innych. Prowadzona jest sprzedaż najnowszych opracowań z tego zakresu. W ramach zajęć słuchacze korzystają z nagrań audiowizualnych ułatwiających przyswojenie materiału.