Sensacyjny wynik młodej zawodniczki – Dominiki Skarupskiej !!!

Dominika Skarupska zawodniczka karabin Gwardia Zielona Góra

W dniach 14-17 marca br. we Wrocławiu odbyły się Międzynarodowe Zawody Grand Prix Wrocławia i Dolnego Śląska. Zawody odbywały się bez podziału na juniorów i seniorów.

Z Gwardii Zielonej Góry w karabinie wystartowała Natalia Kochańska – seniorka i dwoje juniorów: Dominika Skarupska i Walery Maksimow. W pierwszym dniu zawodów bardzo dobrze strzeliła Dominika wynikiem 586 pkt. w konkurencji karabin sportowy 3x20strz. uzyskując 586 pkt., tym samym poprawiając o 8 pkt. swój rekord życiowy i w tym doborowym towarzystwie zajmując 12 miejsce.

Dwa dni później w tej samej konkurencji Dominika strzeliła 584 pkt. potwierdzając swoją wysoką formę. Rewelacyjny wynik Dominika uzyskała w karabinie pneumatycznym 60 strz. ,strzeliła 631,6 pkt. i zajmując I miejsce dostała się do finałowej ósemki. Finał Dominika wygrała w pięknym stylu. Trzeba nadmienić również że Walery Maksimow również spisał się bardzo dobrze i poprawił swój rekord życiowy w 3 postawach o 4 punkty uzyskując wynik 576 pkt. w pierwszym dniu, i 573 w drugim strzelaniu. Wielkie gratulacje dla Dominiki i Walerego(którzy są jeszcze juniorami) oraz dla Pani trener – Ewy Matuszkiewicz!!!