Zawody Mikołajkowe i II Memoriał trenera Romana Szmajsa.

Zawody Mikołajkowe na strzelnicy pneumatycznej
W dniach 30.11-01.12.2019 na strzelnicy pneumatycznej ZKS Gwardia odbył się „Ogólnopolski Strzelecki Turniej Mikołajkowy dla Młodzików” w którym udział wzięło około 70 zawodników z województwa Lubuskiego, Dolnośląskiego i Wielkopolski.

W pierwszym dniu w sobotę, młodzicy i młodziczki rywalizowali w Turnieju Mikołajkowym. Po rozegraniu konkurencji karabinowych i pistoletowych oraz wręczeniu medali rozegrano Finał Pistoletowy w którym uczestniczyło 15 młodzików i 15 młodziczek. Po finale pistoletowym rozegrano finał karabinowy w którym uczestniczyło 12 młodziczek i 12 młodzików.


W finale zawodnicy walczyli o upominki ufundowane przez sponsorów. W Turnieju Mikołajkowym Prezes ZKS Gwardia ufundował puchar dla najlepszego karabiniarza i pistoleciarza. W broni krótkiej puchar wywalczyła Martyna Nowak w broni długiej Agata Morgiel.

W drugim dniu zawodów zawodnicy rywalizowali o zwycięstwo w II Memoriale Romana Szmajsa. Rywalizowano w karabinie i pistolecie pneumatycznym młodzików. Puchar dla najlepszego karabiniarza ponownie wystrzelała Agata Morgiel a w pistolecie tym razem najlepsza okazała się Barbara Macur.


sport w Zielonej Górze strzelanie
zawody Mikołajkowe w ZKS Gwardia
Karabin
zawody strzeleckie z broni pneumatycznej
J.Zarzycki


Wydarzenie zrealizowano dzięki: