menu

ARCHIWUM ZAWODÓW




ZAWODY
w Zielonogórskim Klubie Sportowym "Gwardia" w 2019 r.



ZAWODY  SEKCJI  STRZELECKIEJ 


  1. 13-14.04.2019
    Otwarte Mistrzostwa woj.Lubuskiego PROGRAM LISTY STARTOWE KOMUNIKAT

  2. 13.04.2019 
    Turniej Wiosenny (grupa powszechna) PROGRAM KOMUNIKAT

  3. 23-26.05.2019
    Puchar Prezesa PZSS PROGRAM DRUK ZGŁOSZENIA LISTY STARTOWE KOMUNIKAT

  4. 20-23.06.2019
    III Runda Pucharu Polski i VII Memoriał Ireneusza Jagodzińskiego PROGRAM DRUK ZGŁOSZENIALISTY STARTOWE KOMUNIKAT

  5. 22.06.2019
    Puchar Lata (grupa powszechna)  PROGRAM KOMUNIKAT

  6. 22-27.07.2019
    Fianł Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w strzelectwie sportowym KOMUNIKAT ORGANIZACYJNYWYKAZ KONKURENCJI LISTY UPRAWNIONYCH DO STARTU DRUK ZGŁOSZENIA ZGODA NA PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH LISTY TRENINGOWE LISTY STARTOWE KOMUNIKAT

    Śledź wyniki na bieżąco TUTAJ

  1. 13-15.09.2019
    Turniej Winobraniowy dla dzieci, młodzieży i rodzinPROGRAM KOMUNIKAT

  2. 14.09.2019
    Turniej Winobraniowy - grupa powszechna PROGRAMKOMUNIKAT

  3. 19-22.09.2019
    Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików PROGRAM DRUK ZGŁOSZENIALISTY STARTOWE KOMUNIKAT

  4. 19-20.10.2019
    Puchar Prezesa LZSS PROGRAM KOMUNIKAT

  5. 09.11.2019
    Strzelecki Turniej z okazji Dnia Niepodległości  PROGRAM KOMUNIKAT

  6. 30.11-01.12.2019
    Ogólnopolski Turniej Mikołajkowy II Memoriał Romana Szmajsa PROGRAMLISTY STARTOWE KOMUNIKAT

  7. 05-08.12.2019
      Ogólnopolskie Zawody Klasyfikacyjne i XI Memoriał Stanisława Maruchy 





ZAWODY
w Zielonogórskim Klubie Sportowym "Gwardia" w 2018 r.



ZAWODY  SEKCJI  STRZELECKIEJ 
NAZWA ZAWODÓW,      PROGRAM
LISTY STARTOWE
   KOMUNIKAT
07-08.04.2018  III Grand Prix Tadeusza Bartkowiaka 


14-15.04.2018 Otwarte Mistrzostwa woj.Lubuskiego - PROGRAM

21-24.06.2018  Eliminacje Strefowe do F.O.O.M -IV strefa - PROGRAM
08-09.09.2018  Turniej Winobraniowy dla mieszkańców miasta PROGRAM

08.09.2018  Turniej Winobraniowy sekcji powszechnej PROGRAM

04-07.10.2018  Finał Pucharu Polski  VI Memoriał Ireneusza Jagodzińskiego PROGRAM
LISTY
z 03.10.2018
06.10.2018  Turniej Strzelań Dynamicznych PROGRAM

07-09.12.2018   Ogólnopolskie Zawody Klasyfikacyjne i X Memoriał Stanisława Maruchy PROGRAM

15-16.12.2018  Ogólnopolski Turniej Mikołajkowy I Memoriał Romana Szmajsa  PROGRAM







ZAWODY
w Zielonogórskim Klubie Sportowym "Gwardia" w 2017 r.




ZAWODY  SEKCJI  STRZELECKIEJ 

NAZWA ZAWODÓW,      PROGRAM
LISTY STARTOWE
   KOMUNIKAT
18-19 marca
Memoriał Ireneusza Jagodzińskiego  - zobacz PROGRAM

KOMUNIKAT 10m.
KOMUNIKAT 25m.
08-09 kwietnia
Otwarte Mistrzostwa woj.Lubuskiego PROGRAM

20-21 maja 2017 
Puchar Prezesa Lubuskiego Związku Strzelectwa Sportowego PROGRAM


-
01-04 czerwca
III Runda Pucharu Polski  PROGRAM

01-04 czerwca
Otwarte Mistrzostwa Polskiej Federacji sportu "Gwardia"
z okazji 60lecia ZKS Gwardia PROGRAM


-
07-09 września 
Turniej Winobraniowy w Strzelectwie Sportowym
dla dzieci i młodzieży szkolnej PROGRAM

-
09 września 
Winobraniowy Turniej Strzelań Dynamicznych PROGRAM

-
14-17 września 
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików PROGRAM

23-24 września 
Międzynarodowy Turniej Winobraniowy

-
29 września - 01 października 
Mistrzostwa Polski Młodzików PROGRAM
19-22 października  Zawody Klasyfikacyjne, 
IX Memoriał Stanisława Maruchy PROGRAM
20 pazdziernika Zawody Klasyfikacyjne Strzelań Dynamicznych PROGRAM
ZOBACZ
01-03 grudnia 
Ogólnopolski Turniej Mikołajkowy Młodzików PROGRAM

oraz 01grudnia Zimowy Turniej Strzelań Dynamicznych PROGRAM




ZAWODY  SEKCJI  KICKBOXINGU 
- grudzień 2017 Lubusz Open 2017 ZAPOZNAJ SIĘ Z PROGRAMEM









ZAWODY
w Zielonogórskim Klubie Sportowym "Gwardia" w 2016 r.



ZAWODY  SEKCJI  STRZELECKIEJ 2016 r.
.

NAZWA ZAWODÓW PROGRAM LISTY STARTOWE KOMUNIKAT
07-10.09.2016 r. Turniej Winobraniowy w Strzelectwie Sportowym dla Dzieci i Młodzieży Szkolnej ZOBACZ  nie dotyczy ZOBACZ 
10.09.2016r Otwarte Gwardyjskie Mistrzostwa w Strzelaniu w Ramach Obchodów Dni Zielonej Góry ZOBACZ nie dotyczy
29.09.2016-02.10.2016 r. - Mistrz.Polski Młodzików ZOBACZ SPRAWDŹ
22.10.2016 r.- Memoriał Stanisława Maruchy ZOBACZ
-
11.11.2016 r. Zawody z okazji 98 rocznicy ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI ZOBACZ nie dotyczy
10m ZOBACZ
25m ZOBACZ
03-04.12.2016 r. - Turniej MikołajkowyZOBACZSPRAWDZ


ZAWODY  SEKCJI  KICKBOXINGU 2016 r.
NAZWA ZAWODÓW, PROGRAM LISTY STARTOWE KOMUNIKAT
9-10 grudnia 2016 - Lubusz Open zgłoszenia do 08.12.2016 ZOBACZ