Natalia Kochańska wystrzelała 4 medale.

W Ustce odbyła się kolejna runda Pucharu Polski w strzelaniach karabinowych i pistoletowych. Gwardia Zielona Góra była na tych zawodach reprezentowana przez zawodników Kadry Narodowej, powołanych przez Polski Związek Strzelectwa Sportowego. W strzelaniach karabinowych świetnie zaprezentowała się Natalia Kochańska, która 4 razy stawała na podium. Zwyciężyła w konkurencji karabin dowolny 3x40 strzałów na 50m, uzyskując znakomity wynik w konkurencji podstawowej 1163 punkty i równie dobry w finale 455,7 punktu. Kolejne zwycięstwo odniosła w konkurencji karabin dowolny 60 strzałów leżąc z wynikiem 614,8 pkt. Drugie miejsce zajęła Natalia w karabinie pneumatycznym 60 strzałów, uzyskując w eliminacjach najlepszy wynik 626,0, ale przegrywając finał z zawodniczką „Zawiszy” BydgoszczAnetą Stankiewicz.Czwarty medal, brązowy wystrzelała w nowej konkurencji olimpijskiej karabinie pneumatycznym MIX, wspólnie z zawodnikiem Gwardii Olsztyn Maciejem Kowalewiczem.

W strzelaniach pistoletowych zawodnicy z Zielonej Góry 10 razy stawali na podium. Połowę tych medali zdobyli żołnierze V Lubuskiego Pułku Artylerii z Sulechowa Patryk Sakowski (3 medale) i Grzegorz Długosz (2 medale).Oprócz nich świetnie zaprezentował się Jakub Rosa, który zwyciężył w pistolecie szybkostrzelnym juniorów, oraz zajął drugie miejsce w pistolecie pneumatycznym. Zwycięstwo wystrzelała również Martyna Nowak w pistolecie sportowym juniorek młodszych, uzyskując znakomity wynik 560 punktów. Ponadto w pistolecie pneumatycznym Martyna zajęła trzecie miejsce. Oprócz wyżej wymienionych miejsce na podium wystrzelała również Maja Jarosińska, która w pistolecie pneumatycznym juniorek zajęła drugie miejsce.

Ogólnie strzelcy z Zielonej Góry aż 14 razy stawali na podium. Cieszy wzrastająca forma strzelców Gwardii, gdyż zbliżają się najważniejsze starty w tym zwariowanym roku, a więc walka o medale Mistrzostw Polski we wszystkich kategoriach wiekowych.