Złota Krócica dla pistoleciarzy Gwardii Zielona Góra.

We Wrocławiu odbyły się ogólnopolskie zawody strzeleckie juniorów młodszych, „Złota Krócica” i Złoty Muszkiet” będące drugą eliminacją do udziału w finale XXV Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży. Bardzo dobrze w zawodach spisali się pistoleciarze „Gwardii” Zielona Góra, którzy w punktacji drużynowej juniorów młodszych zajęli pierwsze miejsce z dorobkiem 65 punktów i wywalczyli Złotą Krócicę. Karabiniarze w rywalizacji o Złoty Muszkiet uplasowali się na 6 miejscu. Najważniejszy cel zawodów to kwalifikacja do finałów OOM, którą najprawdopodobniej uzyskali wszyscy zawodnicy z Zielonej Góry, czyli dwoje karabiniarzy i 10 pistoleciarzy.

Najlepiej w zawodach zaprezentował się Jakub Cydzik, który w pistolecie sportowym zdobył brązowy medal.