Rekord Polski Natalii Kochańskiej i wspaniałe występy strzelców ZKS Gwardia.

Rekord Polski zawodniczki ZKS Gwardia Natalii Kochańskiej
W dniach 06-09.12.2018 r. na obiektach ZKS Gwardia odbyły się Ogólnopolskie Zawody Klasyfikacyjne w strzelaniu z broni pneumatycznej – X Memoriał Stanisława Maruchy w których uczestniczyło 151 zawodników z 26 klubów z Polski.
Pomimo końca sezonu Gwardziści nie zwalniają kroku. Bardzo dobre występy naszych zawodników owocowały wieloma miejscami na podium w strzelaniu pistoletowym i karabinowym.


Perełką zawodów był rezultat naszej zawodniczki Natalii Kochańskiej – która wynikiem 626,6 pkt w konkurencji karabin pneumatyczny 60 strzałów ustanowiła Rekord Polski.

Do wyróżniających się zawodników Gwardii w karabinie należeli: Karolina Pawlak, Rafał Ratajczak a w pistolecie Grzegorz Długosz, Maja Jarosińska, Krystyna Macur, Maciej Korcz i Jakub Rosa i Jakub Rabczuk, którzy swoimi wynikami potwierdzili przynależność do czołowych strzelców w Polsce.