NABÓR

Jak zostać sportowcem w strzelectwie wyczynowym?

Zielonogórski Klub Sportowy „Gwardia” prowadzi zajęcia dla dzieci i młodzieży w sporcie strzeleckim. Na treningi może zapisać się każda osoba a sport wyczynowy zaczyna się od 12 roku życia.

Treningi przeprowadzamy w godzinach od 14.00 do 18.00 od poniedziałku do piątku.

Strzelcy z Zielonej Góry są dostrzegani w Polskim Związku Strzelectwa Sportowego i ciężka, regularna praca podczas treningów skutkuje naborem młodych Zielonogórzan do Kadry Narodowej. Trenerzy i zawodnicy naszego Klubu od dziesięcioleci traktują strzelectwo ze szczególną uwagą i pasją. Przez lata ciężkiej pracy wychowaliśmy 9 olimpijczyków w tym 2 medalistki: Małgorzata Książkiewicz-Kubka – brązowy medal oraz Sylwia Bogacka – srebrny medal. Rzetelna praca, jest widoczna w wynikach rywalizacji ogólnopolskiej. Już szósty rok z rzędu jesteśmy najlepszym Klubem w województwie Lubuskim.

Czy do strzelectwa może zapisać się osoba dorosła?

Zielonogórski Klub Sportowy Gwardia, serdecznie zaprasza osoby pełnoletnie, które chcą rozpocząć przygodę ze strzelectwem. Jesteśmy Klubem z kilkudziesięcioletnią tradycją sportową. Nasza wysokowykwalifikowana kadra trenerów i instruktorów pomoże Ci w przygotowaniu do egzaminu na patent strzelecki.

Klub posiada licencję Polskiego Związku Strzelectwa Sportowego i przynależność do Gwardii ułatwia drogę do licencji sportowej strzeleckiej, a w dalszej perspektywie do pozwolenia na broń.

Przejdź na stronę na której krok po kroku opisujemy drogę od przystąpienia do Klubu, do otwarcia starań pozwolenia na broń .

Sekcja kickboxingu ZKS Gwardia zaprasza.

Na treningach w sekcji boxu i kickboxingu kształtujemy cechy fizyczne jak siła, szybkość, wytrzymałość zwinność gibkość i moc, umożliwiających osiąganie celów, krótko i długoterminowych. Prowadzimy kontrolę postępu w postaci testów technicznych, taktycznych i sprawności ogólnej i specjalistycznej.

Jak przystąpić ZKS Gwardia?

Przystąpienie do Klubu następuje poprzez złożenie DEKLARACJI CZŁONKOWSKIEJ, właściwej do wieku i dyscypliny sportowej.

Aby zostać naszym zawodnikiem pobierz odpowiedni formularz deklaracji, wypełnij i złóż w sekretariacie ZKS Gwardia, przy ul. Strzeleckiej 22, w godzinach od 8.00 - 15.30 (czynny od poniedziałku do piątku).

SEKCJA STRZELECKA

sekcja strzelecka Gwardia Zielona Góra

SPORT DZIECI I MŁODZIEŻY:

Do pobrania - DEKLARACJA - sekcja strzelecka; - Nabór 12 - 13 rok życia.

Koszt miesięczny dla zawodnika do 18 roku życia - 60 zł,
Koszt miesięczny dla zawodnika powyżej 18 roku życia - 70 zł
(w tym składka członkowska o raz opłata za treningi).

SEKCJA STRZELECKA

sekcja powszechna Gwardia Zielona Góra

OSOBY PEŁNOLETNIE:

Do pobrania - DEKLARACJA - CZŁONEK WSPIERAJĄCY. Wypełniają osoby pełnoletnie, zainteresowane czynnym udziałem w sekcji sportowej. Członek wspierający może ubiegać się o patent strzelecki oraz licencję zawodniczą, zgodnie z regulaminem Polskiego Związku Strzelectwa Sportowego.
Koszt miesięczny wynosi 50 zł - jest to opłata za składkę członkowską. Ponadto osoba ubiegająca się o członkostwo ponosi jednorazową opłatę wpisową w wysokości 300 zł. (potwierdzenie przelewu powinno być załączone do deklaracji członkowskiej).

SEKCJA BOKSU I KICKBOXINGU

sekcja kickboxing Gwardia Zielona Góra
Do pobrania - DEKLARACJA - sekcja boksu i kickboxingu  - Nabór od 11 roku życia.
Koszt miesięczny - 100 zł (w tym składka członkowska oraz opłata za treningi).

Opłaty można regulować przelewem:

nr konta bankowego:
39 1090 1535 0000 0000 5301 9236